| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | EGW |
| Origin | Mainland China |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filling | FIBER |
| is_customized | Yes |
| Name | comforter |
| size | 150*200cm |
| color | grey blue |
| function | makes you cool |
| Material | cooling fiber |
| Choice | yes |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Cooling Blue Grey AB Side Bedding Comforter 100% Polyester Fashion Patchwork Quilts Home Textile Bed Duvet 1pc
Original price was: $116.98.$59.98Current price is: $59.98.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.