| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Office Lady |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Clothing Length | regular |
| Filling | White duck down |
| Material | POLYESTER |
| Down Weight | <100g |
| Hooded | Yes |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Summer 2023 |
| Thickness | Standard |
| Down Content | 50% |
| Gender | WOMEN |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Detachable Part | None |
| Type | Slim |
| Decoration | Pockets |
| Closure Type | zipper |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hoodies | Oversized hoodie |
| Sweatshirt | hoodie |
| ropa de mujer 2023 | ropa de mujer 2023 |
| clothing women 2023 | Women's sweatshirt |
| winter clothes women | sudadera |
| sweatshirt women | sudadera mujer |
| sudadera mujer invierno 2023 | harajuku |
| aesthetic | women clothing |
Sale!
Free Shipping on $30+
Down Jacket Women Coat Autumn Winter Jackets For Girls Warm Quilted Parka Ladies And Light Female Ultralight Hooded Plus Size
Original price was: $27.99.$17.99Current price is: $17.99.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.