| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 in |
| Brand Name | HOEGOA |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| NET WT | 47g |
| Ingredient | Natural Ingredient |
| Quantity | 30pcs |
| Item Type | Hair & Scalp Treatment |
| Model Number | Hair Care Capsule |
| Number of Pieces | COMBO |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Hair Regrowth Capsules Thickens Accelerate Hair Growth Morocco Essential Oil Soft Moisturizing Scalp Leave-in Hair Care Capsule
Price range: $15.99 through $69.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.