| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | ANKNDO |
| Maximum Current | 2.4A |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Features | Magnetic |
| Has Retail Package | Yes |
| Certification | None |
| adapter type | magnetic adapter |
| usb c adapter | magnetic usb c |
| type c adapter | magnetic type-c plugs |
| usbc,usb-c adapter | magnetic plugs |
| microusb adapter | micro usb adapter |
| micro usb plug | micro usb converter |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Free Shipping on $30+
Micro USB Type C Cable Convert Plug Magnetic Cable Adapter Magnetic Charger Cable Connector Mobile Phone Charging Converter
Price range: $8.98 through $9.98
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.