| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Disney |
| Style | Over the Ear |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | Mainland China |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication | WireLess |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Certification | CE |
| Number Of Drivers | 2 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | Yes |
| Wireless Type | bluetooth |
| Package List | USB Type-C Adapter |
| Control Button | No |
| Codecs | AAC |
| Driver Diameter | 13 |
| Resistance | 30 |
| Sensitivity | 100 |
| Is wireless | Yes |
| Connectors | Type c |
| Total Harmonic Distortion | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Support APP | No |
| Function | Sport |
| With Microphone | Yes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Free Shipping on $30+
New Disney Lilo & Stitch Wireless Bluetooth Headphones X6 HIFI Sound Stereo Foldable Headsets with Mic for Kids Anime Cartoon
$17.98
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.