| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | jiansu |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Type | Smart watch charger |
| Port | 1 x USB |
| Material | PC Fireproof Material |
| Function | QC3.0 |
| Maximum Output Power | 12W |
| Use | Smart Watch |
| Model Number | MXY-CW02 |
| Input voltage and current | 5V0.5A |
| output voltage and current | 5V0.5A |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Product name | Replacement USB Chargers Charging Cables Smart watch Charger |
| Use for | for fitbit watch |
| Protection | Short Circuit |
| feature | High Speed |
| Lead time | 3~7 Working Day |
| Shipping method | DHL Fedex UPS TNT Aramex |
| Weight | 20g |
| Certification | CE |
| Single package size | 5X5X3cm |
| Single gross weight | 0.022 kg |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Free Shipping on $30+
Suitable For Fitbit Inspire 2 Ace 3 Charger Replacement USB Chargers Charging Cables Smart watch Charger
$9.98
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.