| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Maximum Current | 3A |
| Connector A | DP |
| Connector B | TYPE-C |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
Free Shipping on $30+
Super Fast Charging 65W Mobile Phone Data Cable 4-in-1 Alloy Mecha Charging Cable PD 27W Magnetic Head
$6.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3β9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.