| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Luminous Flux | <60 |
| Is Batteries Included | No |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | Mainland China |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | DC |
| Certification | None |
| Item Type | Table Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | Wood |
| type | Desktop decorative light |
| voltage | ≤36V |
| Material of lampshade | tree |
| switch type | Touch based |
| style | Modern Simplicity |
| Light source power | USB plug-in version |
| additional function | Atmosphere lights |
| Appearance color | Light walnut color |
| Choice | yes |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Wooden Desktop Decorative Lights Bedroom Lamps Home Decor Atmosphere Lights Gifts Light Walnut Wood Modern Simple USB Plug-In
Original price was: $74.98.$36.98Current price is: $36.98.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.