| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | KZ |
| Style | In-ear |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | Mainland China |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Material | Plastic |
| Control Button | Yes |
| Communication | Wireless+Wired |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Certification | CE |
| Number Of Drivers | 2 |
| Plug Type | L Bending |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Sound Isolating | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Frequency Response Range | 20 – 20000 |
| Magnet Type | other |
| Wireless Type | bluetooth |
| Line Length | 1.2 |
| Package List | User Manual |
| Driver Diameter | 10 |
| Resistance | 16 |
| Sensitivity | 96 |
| Is wireless | No |
| Connectors | 3.5mm |
| Function | For Study |
| With Microphone | Yes |
| Features | With microphone |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Free Shipping on $30+
QKZ AK6 Ares Metal Wired Earphones Dynamic HIFI Music Bass DJ Sport Headphones In Ear Monitor Earbuds Headset With Microphone
Price range: $12.98 through $13.98
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.