| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | yishine |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Scarves Type | Scarf |
| Pattern Type | |
| Style | fashion |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Item Type | Scarves |
| Model Number | YSFJ-21003-8 |
| Size | 70x70cm (27.55''x27.55'') |
| For People | Women/Woman female ladies girl unisex |
| Season | Spring Summer Autumn Winter |
| Function | Decoration |
| Descriptions | Decorative Scarf, Squares Head Scarf, Bag Decorative Scarves |
| Occasion | Party, Clothing Decoration, as gift for festival, Christmas gift |
| Color | See Images |
| Name | Women Luxury Sexy Square Silk Feel Satin Scarf |
| Features | Multifunction |
Free Shipping on $30+
2021 Blooming Flowers Print Square Scarf Women Bandana Hairband Lady Head Wraps Female Shawl Fashion Neckerchief
$9.99
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.