| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | Aristarchus |
| Origin | Mainland China |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product | RAINWEAR |
| Material | 190T Nylon Fabric |
| Age | adults |
| Outdoor Activity | hiking |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | 1466 |
| Raincoat/Rain-proof Pants/Rain Cape | RAINWEAR |
| Poncho style | Single-person Rainwear |
| Type | Raincoats |
| Product category | Poncho, raincoat |
| Raincoat thickness | Thick money |
| Raincoat fabric | Knitted cloth coating |
| style | Split raincoat |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Waterproof glue layer | PVC glue |
| Applicable number | 1 person |
| size | L,XL,XXL,XXXL |
| Whether to import | no |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Men Motorcycle Raincoat Outdoor Raining Jackets for Adults Impremiable Woman Coats Rainwear
Original price was: $50.99.$41.99Current price is: $41.99.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.









Reviews
There are no reviews yet.