| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | MINISO |
| Style | Over the Ear |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Origin | Mainland China |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Material | Silica GEL |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Control Button | Yes |
| Communication | Wireless+Wired |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Certification | CE |
| Plug Type | Line Type |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Sound Isolating | YES |
| Support Memory Card | Yes |
| Waterproof | No |
| Voice assistant built-in | YES |
| Wireless Type | None |
| Package List | charger |
| Is wireless | Yes |
| NFC Technology | YES |
| Connectors | None |
| Earcups Type | Sealed |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Charging Method | cable |
| Support APP | Yes |
| Function | For Study |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| With Microphone | Yes |
| Features | Apple Siri Support |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Free Shipping on $30+
Pocket Monster Pikachu Bluetooth Earphones Wireless Earphones Anime Cartoon High Quality Earphones with Microphone Gift
$26.98
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.