| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | SZLHRSD |
| Features | With holder |
| Connector Type | Type C |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatible Devices | Phones |
| Max. Output Power | 15W |
Sale!
Free Shipping on $30+
30W Qi Magnetic Wireless Charger For Honor Magic6 Ultimate / Magic6 RSR Induction Fast Wireless Charging Pad
Original price was: $34.98.$28.98Current price is: $28.98.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
Trusted by thousands of customers
You must be logged in to post a review.









Reviews
There are no reviews yet.